Dodano: 08 / 02 / 2021

Niezwykła historia rodziny Torres

Hiszpania ma wielowiekową tradycję w produkcji wina, a trunek ten jest nieodłącznym elementem codziennego życia mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego.

Mnogość regionów, klimatów, szczepów winorośli oraz lokalnych uwarunkowań Hiszpaniisprawia, że każdy miłośnik wina znajdzie wśród hiszpańskich butelek, wino spełniające jego oczekiwania. 


Korzenie rodziny Torres sięgają XVIIw., kiedy to pierwsi winiarze z rodziny Torres rozpoczęli produkcja wina na małą skalę. Misją marki jest: "zrzeszanie zespołu zaangażowanego w jeden cel: od ziemi po stół i tworzenie wyjątkowych win i destylatów, aby zapewnić niezapomniane wrażenia w każdym zakątku świata ”.

Torres jest firmą rodzinną, która wyjątkowo mocno wpisała się, nie tylko w historię produkcji wina w Hiszpanii, ale także stanowi błyszczącą wizytówkę tego kraju na świecie. Od lat Familia Torres należy do znamienitego grona: The Most Admired Wine Brands in The World, rankingu wyróżniającego producentów wina z całego świata. Torres to wyróżnienie otrzymał, za bycie wiernym tradycji i szczerość wobec swoich odbiorców.


 Te dwie cechy to fundament dla wina istniejącego od 1954 roku. Sangre de Toro to, ambasador hiszpańskości na całym świecie. To swego rodzaju nośnik stylu życia, formy spędzania czasu z przyjaciółmi, i delektowania się śródziemnomorską kulturą. Wina spod znaku Sangre są dla Hiszpanów symbolem ich dziedzictwa, a figurka byka spoglądająca z butelki zdaje się to potwierdzać.


Polecamy również