Jeśli wino jest sztuką, mamy jej najlepszą kolekcję.

Piwnica Wybornych win powstała w 1996 roku, w 1999 roku dołączyła do grupy kapitałowej CEDC (Central European Distribution Corporation). Piwnica Wybornych Win to jedna z pierwszych firm specjalizujących się w imporcie win jakościowych w Polsce, udało się nam zbudować jedną z najlepszych ofert winiarskich, o czym świadczy chociażby ranking magazyny Drinks International - The World’s Most Admired Wine Brands 2020, gdzie w ścisłej czołówce pięciu winnic, cztery z nich znajdują się w naszej ofercie do lat. Ze wszystkimi producentami współpracujemy na zasadach wyłączności, oraz dzięki obecności w grupie CEDC kontrolujemy dystrybucję naszych win bez pośredników.

Historia

Piwnica Wybornych Win zajmuje się dystrybucją najlepszych win i szampanów pochodzących od najbardziej prestiżowych producentów z całego świata. Zaopatrujemy specjalistyczne sklepy i najlepsze restauracje. Każda butelka w naszej ofercie posiada swoją historię, nierzadko należy do prawdziwej arystokracji wśród win. Obok starych, znanych marek francuskich, włoskich i hiszpańskich proponujemy wina wielkich producentów z Nowego Świata – m. in. z Australii, Chile, Argentyny, RAP i Stanów Zjednoczonych. Cieszą się one uznaniem koneserów i milionów amatorów wybornego wina. Wiele z oferowanych przez nas win to prawdziwe przeboje rynkowe!

Dzięki skali działania w ramach grupy CEDC mamy możliwość dotarcia do każdego klienta w Polsce. Zapewniamy serwis na najwyższym poziomie. Organizujemy kursy i szkolenia dla personelu, które pozwalają zwiększyć poziom obsługi oraz wzrost sprzedaży win. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, słuchamy rynku oraz śledzimy trendy światowe, a wszystko po to aby sprostać oczekiwaniom naszych Partnerów. Utrzymujemy dominującą pozycję jako firma zaopatrująca hotele i restauracje na terenie całego kraju, szeroko współpracujemy również z kawiarniami, pubami, sklepami specjalistycznymi, czy handlem nowoczesnym. Systematycznie rozszerzamy naszą oferte zarówno w handlu detalicznym jak i sieciach handlowych oraz na stacjach benzynowych.

Wina z naszej oferty to również świetny prezent, dla wytrwałych doskonała inwestycja, a dla miłośników wina doskonale produkty, które wzbogacą każdą okazję, przy której warto sięgnąć po kieliszek wybornego wina.

ZAPRASZAMY DO PIWNICY WYBORNYCH WIN!