Restauracja Słony Spichlerz

Słony Spichlerz

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca na gastronomicznej mapie Gdanska. W wyjątkowej przestrzeni Wyspie Spichrzów, w odnowionym, zabytkowym budynku spichlerza powstał koncept restauracyjny pod nazwą Słony Spichlerz – Restaurant Market. To pierwsze w Gdańsku miejsce, które łączy pod jednym dachem i w jednej przestrzeni : restauracje, przepiękny taras widokowy wraz z koktajl barem  pod wdzięczna nazwą  Sassy Roof Top oraz dla spragnionych wieczornych szaleństw  Klub Sassy. 


wide photo

Słony Spichlerz – Restaurant Market

Słony Spichlerz to kreacja popularnego miejsca spotkań, w którym każdy czuje się swobodnie i z chęcią do niego powróci. 
Restaurant Market zaprasza w weekendy od rana na śniadania z różnych stron świata, a przez cały tydzień na lunche i obiady, kończąc na serwowaniu kolacji do późnych godzin nocnych, szczególnie w weekendy.
Największym atutem miejsca jest zróżnicowanie smaków – połączenie kuchni m.in śródziemnomorskiej, azjatyckiej, mięsnej, kreatywnej, polskiej, wegetariańsko-wegańskiej.
Wśród restauratorów znajdują się: BANGKUK by Thai Thai, BŁOGO Cakes & Sweets, MEXEAT, CZERWONY PIEC, DELIFISH + Grill Meat, GWAR Bistro & Bar, RAMEN & SUSHI by Mitsuro, SEXY BULL Burgers & Prosecco, PASTA MIASTA.
Słony Spichlerz to także wyjątkowe wnętrze, które mieści łącznie ponad 400 osób z uwzględnieniem ogródków – letniego i całorocznego na przestrzeni ok. 1000 m2.

Lokalizacja

Deo Plaza

ul. Chmielna 10-25

80-748 Gdańsk

biuro@slonyspichlerz.pl